Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co je "trapný"

 Co je IN a co je OUT ,každý s ena to občas zaměří ,ale co dělat aby sme nevypadali jako opice??

1. Dělat si gelové nehty
Místo nehtů lopaty. Nejde mi to na rozum. Člověk se ani nemůže poškrábat. A teď ještě ty třpytky a kamínky. A v zimě sněhuláci. Umělecké sklony se dají uspokojit i jinak. Jedenáct z deseti mužů nedá na přirozené hezky upravené nehty dopustit. Lopaty nech na zahradě. Ale samozřejmě proti gustu žádný dišputát.

 

 

Gelové nehty

 

 

2. Barvit si vlasy
Stejně si myslím, že ti nejvíc sluší ta barva, kterou máš na hlavě od svých dětských let. K čemu jsou ty vymyté červené a čarodějnicky černé? Nech ty vlasy být. Až budeš mít šediny, užiješ si s nimi dost.

3.Jo, kdyby tady tak byl Edward, ten by tě pochopil. Nic není nemožné, ale jestli ti příběhy úpírů a vlkodlaků nic neříkají, nech je mlčet dál. Nemusíš číst každý bestseller. Najdi si svůj žánr. Nejsme přece všichni kopie jeden druhého s totožným vkusem. Knih je přehršle a život je přílíš krátký na to, abychom slepě četli to, co celé metro.

4. Být na Facebooku
Kdo není na Facebooku, jako by nebyl. To se sice říká, ale je to nesmysl. Dost dlouho jsme přeci existovali bez něj. Srdce tlouklo, plíce pracovaly a lidé si ukazovali fotky v albech. Facebook není hra, ve které se sbírají "přátelé“ a lajkují meme komiksy. FB zároveň nabízí úžasnou možnost zůstat ve styku s lidmi, kteří od nás žijí daleko a se kterými se kvůli vzdálenosti vidíme jednou za uherský rok. Kdo nechce, nemusí být v novodobých Zlatý stránkách uveden.

 

 

Facebook
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

 

5.Co dodat? Opravdu z tebe nemusí být alkoholička. Tvoje okolí už tu schopnost ztratilo, ale ty se snad přece ještě dokážeš bavit bez alkoholu. Přátelé si s spolu povídají a tráví spolu čas, protože se mají rádi. Ale když si každý pátek jedna druhé držíte vlasy nad záchodem, je čas se ostříhat... Nebo se probrat.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

KIKINA

(jana, 4. 10. 2013 13:14)

JKUIJKNMG

 

 


Poslední fotografie


Mail listArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 33731
Měsíc: 270
Den: 4